ISODRINK s pomerančovou příchutí

Správný pitný režim je jedním ze základních předpokladů kvalitního sportovního výkonu.

Používání ISODRINKU:

 • doplní ztráty tekutin způsobené pocením v průběhu sportovního výkonu
 • doplní ztrátu minerálů ve vyváženém množství
 • dodá energii
 • palatinóza
 • taurin
 • dextróza (hroznový cukr)
 • maltodextrin
 • vitamíny a minerály
Chci ISODRINK

Isotonický nápoj je vhodný pro vrcholové i rekreační sportovce a všechny, kteří potřebují doplnit ztracenou vodu a minerály z organizmu.

ISODRINK obsahuje:

 • palatinózu, sacharid přirozeně se vyskytující v medu a melase, je vhodná pro všechny, kteří si chtějí udržovat a optimalizovat fyzickou a psychickou výkonnost a také pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl. Dále je ideální pro osoby při zvýšené fyzické nebo psychické zátěži, pro atlety a sportovce, užívající sacharidy ve vytrvalostním tréninku a také děti - nabízí kvalitnější zdroj kalorií. Palatinóza  postupně uvolňuje energii a předchází návalům hladu, díky silnější vazbě glukózy a fruktózy  má 4x až 5x prodloužené vstřebávání oproti běžnému cukru (sacharózy), nerozkládá se již v ústech, tudíž poskytne podstatnou dávku energie po mnohem delší dobu,
 • taurin, neesenciální aminokyselinu, působící jako výrazný energizér - stimulátor mozkové aktivity. Taurin ovlivňuje chování neurotransmiterů, optimalizuje činnost CNS (centrální nervové soustavy) a prokrvení mozku. Díky tomu dochází po požití ke zlepšení psychické pohody, stimulaci myšlenkových pochodů a celkové zvýšení výkonnosti a bdělosti.  Taurin u sportovců s podáním před výkonem zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění, psychickou odolnost a toleranci stresu, u řidičů pomáhá k potlačení únavy, při potřebě celkové stimulace mozkových pochodů, oddálení pocitu vyčerpání a zlepšení koncentrace při učení (např. u studentů).
 • hroznový cukr, jenž je považován za důležitou složku rychlého přísunu energie do lidského organismu,
 • maltodextrin, se vyznačuje nízkým podílem jednoduchých cukrů a vysokým podílem vyšších cukrů, díky čemuž je vynikajícím zdrojem energie při silových, ale i vytrvalostních sportech,
 • vitamíny a minerály (draslík, sodík, vápník, magnesium, vit. C, vit. H-D-Biotin, vit. B3, vit. E-D, kyselina pantotenová, kyselina listová, vit. B6, vit. B2, B1).

Vhodné také pro bezlepkovou dietu.
Skladujte v suchu, při pokojové teplotě.


Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku
Energetická hodnota 1330,9 kJ/313,4 kcal
Tuky
z toho nasycené mastné kyseliny
0,1 g
0,0 g
Sacharidy
z toho cukry
74,6 g
1,6 g
Bílkoviny 1,4 g
Sůl 0,0 g

Složení: Dextroza, maltodextrin, kyselina citronová anhydrát, inulin, palatinoza, pomerančové aroma, kyselina jablečná, směs vitamínů a minerálů (ISO), taurin, beta – carotene 1%, sukralóza, protispékavá látka: E 551

Dávkování 20g/0,5l vytvoří izotonický nápoj, který se hodí pro trénink s vysokou intenzitou a dobou trvání do 60 minut. Tento nápoj s vyšší koncentrací iontů minerálů je vhodný pro velkou a krátkodobou zátěž, kde nedochází k intenzivnímu pocení, ale je zapotřebí velká svalová síla a pot je koncentrovanější na minerály. Je vhodný pro tenis, posilování, crossfitness, atd.

Dávkování 20g/1l vytvoří hypotonický nápoj vhodný pro sportovní aktivity trvající déle než 60 minut s nižší intenzitou. Je vhodný pro doplnění ztracené vody z organismu, která se přeměnila na pot potřebný k chlazení. Vysoká teplota znamená menší míru vyplavování minerálů a tento řidší pot je třeba tělu vynahradit a doplnit nejlépe hypotonickým nápojem, jehož energetická hodnota a množství minerálů je značně nižší než u iontových nápojů, takže se hodí k častější konzumaci.


Další produkty

Objednávkový formulář


ISODRINK SÁČEK 20 g

Cena s DPH: 15,-
ISODRINK SÁČEK 600 g

Cena s DPH: 450,-
ISODRINK SÁČEK 1200 g

Cena s DPH: 900,-
ISODRINK SÁČEK 2 kg

Cena s DPH: 1500,-
Energy kaše SÁČEK 50 g

Cena s DPH: 39,-


Energy kaše KRABICE 4 x 50 g

Cena s DPH: 145,-


Protein kaše SÁČEK 70 g

Cena s DPH: 39,-Platební metoda

Číslo účtu 3514758349/0800, vedený u společnosti Česká spořitelna, a.s.;
Měna: CZK;
IBAN: CZ44 0800 0000 0035 1475 8349;
BIC (SWIFT): GIBACZPX

Způsob dopravy

Chcete nejprve vyzkoušet? Při objednání malého množství SÁČKŮ řešíme dopravu individuálně.


© 2016 MARFreklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek