Měsíční hubnoucí balíček

Měsíční hubnoucí balíček

Balíček
+ -
2 624 Kč
Cena (s DPH)
2 124 Kč

Náš redukční balíček je pečlivě navržen tak, aby byla vaše cesta za vysněnou postavou snadnější. Nebude to ale zadarmo. Neslibujeme vám zázračné úbytky desítek kilogramů bez cvičení během jednoho měsíce. Myslíte to s hubnutím vážně? Nezapomínejte se hýbat a hlavně se vyvarujte jídlům, která by celé vaše snažení vrátila opět na začátek. Nebojte se žádného JOJO efektu, výsledek rozhodně bude stát za to.

V balíčku naleznete:

  • 30 porcí Slim shaku
  • 35 porcí Aminodrinku
  • 20 porcí Smoothie (vyberte si dvě z těchto příchutí a napište nám prosím do poznámky: Mango-pomeranč, Malina, Jahoda)
  • praktický Shaker

**Ušetřete 500 Kč a získejte dopravu

Detailní popis

PŘEČÍST ČLÁNEK: 3 TIPY, CO SNÍDAT PŘI HUBNUTÍ

Slim shake

Jak už samotný název napovídá, Slim shake je proteinový nápoj určený primárně pro redukční diety. Díky vysokému obsahu L-carnitinu se stará o to, aby si tělo bralo energii z vlastních tukových zásob. Základem shaku jsou kvalitní bílkoviny a komplexní sacharidy. Nebyli bychom to ale my, kdybychom skončili pouze u nich. Jelikož víme, že zdravá střeva mají vliv na celkové zdraví, obohatili jsme shake o prebiotikum v podobě čekankové vlákniny inulín. V shaku navíc nechybí ani superpotravina Maca nebo směs vitamínu a minerálů. Každá porce obsahuje 20 g syrovátkového koncentrátu a 2 g Taurinu. Příprava shaku je naprosto snadná. Směs rozmíchejte v shakeru s 200 ml vody či mléka a váš Slim shake je hotový.

Aminodrink

Hubnutí jde ruku v ruce s pohybem, a proto je dobré myslet na ochranu a regeneraci svalstva. Aminodrink je komplexní nápoj nabitý aminokyselinami a obohacený o celé spektrum vitamínů B. Díky Aminodrinku se budete cítit skvěle a bez pocitu vyčerpání i po náročné fyzické aktivitě. Bohatý přísun vitaminů skupiny B podporuje energetický metabolismus, činnost nervové soustavy a imunitního sytému. Jednoduše se tak připravíte na zdolávání dalších překážek a navíc podpoříte zdravou pleť, nehty a vlasy. V každé porci je obsaženo 5 g BCAA 2:1:1 a 5 g L-Glutaminu. Příprava Aminodrinku je snadná a rychlá. Rozmíchejte 14 g (3/4 odměrky) směsi s 200 – 500 ml vody a váš drink je hotový.

Smoothie

Základem smoothie je sušená ovocná šťáva. Ta se získává sušením šetrnou metodou rozprašování při nízké teplotě tak, aby si zachovala co nejvíce vitamínů a neztratila na chuti. Do smoothie jsme dále přidali syrovátkový protein a sušené kokosové mléko, abychom zaručili vyváženost živin. Ve smoothie ovšem nechybí ani pořádná dávka chia semínek, které jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a vlákniny. A jelikož víme, že zdravá střeva mají vliv na celkové zdraví, obohatili jsme Smoothie o prebiotikum v podobě čekankové vlákniny inulin. Díky přirozenému obsahu sacharidů z ovoce doporučujeme zařadit Smoothie pouze v tréninkové dny jako snídani či potréninkový shake. Příprava smoothie je snadná a rychlá. Stačí rozmíchat 5 polévkových lžic směsi ve 250 ml vody či mléka a lahodné smoothie plné vitamínů je hotové.

Jak hubnoucí balíček užívat?

Týden si rozdělte na dny, kdy cvičíte a kdy ne. Slim shake doporučujeme každý den jako náhradu snídaně. Výjimkou jsou pouze dny, kdy odpoledne nebo večer cvičíte. V tyto dny si jako snídani můžete dopřát Smoothie a Slim shake si pro změnu dejte jako svačinu přibližně hodinu a půl před cvičením. Cvičíte-li dopoledne, připravte si Slim shake jako snídani a po tréninku si pochutnejte na Smoothie. Během cvičení nezapomeňte vypít svou dávku Aminodrinku. Slim shake si nezapomeňte připravit jako náhradu snídaně rovněž ve dny, kdy necvičíte. Stejně tak si dejte Aminodrink i tehdy, když nemáte cvičení v plánu. Naopak ve dny, kdy necvičíte, se raději vyhněte Smoothie.

Jak často cvičit a jaký druh cvičení je pro hubnutí nejlepší?

Doporučujeme cvičit 3krát týdně. Na téma, jaký druh cvičení je pro hubnutí nejlepší, bylo vytvořeno nespočet studií a ne všechny se shodují. Zkuste proto naslouchat svému tělu a přizpůsobit se vašim časovým možnostem. Jakákoliv aktivita je lepší než žádná. Výborně fungují skupinové lekce, kde se člověk nechá vyhecovat davem a kde je výhodou jejich pravidelnost. Navíc většina fitcenter nabízí tyto lekce i v časných ranních hodinách, kdy se dají dobře stihnout i před prací.

Jakým potravinám se vyvarovat?

Myslíte-li to s hubnutím vážně, budete muset úplně vyřadit:

  • slazené nápoje
  • cukrovinky
  • bílé pečivo
  • (Ovoce doporučujeme jíst pouze v tréninkové dny, kdy jej můžete nahradit smoothiem)

Jak by měl vypadat oběd a večeře?

Na oběd si dopřejte libové maso či rybu, doplněnou o malou porci přílohy v podobě brambor či rýže a velkou porci zeleniny. Vaše večeře by neměla obsahovat již žádné sacharidy. Ideální je libové maso a zelenina.

Jak připravit svačinu?

Jako svačinu si dopřejte zdravé tuky v podobě avokáda, ořechů a semínek. Dopřát si můžete také celozrné pečivo s čerstvým sýrem a zeleninou. Máte-li tréninkový den, můžete si pochutnat na Smoothie.